عکس ترمینال مسافربری
category

ترمینال مسافربری (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت ترمینال مسافربری در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال مسافربری (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله آرژانتین - ساعی تهران واقع شده است. این پایانه یکی از چهار پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، بام آرژانتین، خانه موزه دکتر سندوزی، بام رو به روی مصلی و مرکز خرید آفریقا و همچنین فروشگاه زنجیره ای شهروند، پارکینگ شماره 4 عید فطر (پارک سوار بیهقی)، دفتر رویال سفر ایرانیان، پایانه و پارک سوار بیهقی و کافه رستوران امپراطور پایتخت قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران


سایر پایانه‌های که در محدوده ترمینال مسافربری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط arian (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال مسافربری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ترمینال مسافربری

 • avatar
  سلطان جاده ها (شهریار سطح ۴) پنجشنبه 13 مرداد ماه 1401

  بهترین ترمینال مسافربری با پارکینگ هایی عالی

  1
 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۲) دوشنبه 27 تیر ماه 1401

  شماره تماس بزارید

 • avatar
  کاربر نشان (شهریار سطح ۱) پنجشنبه 05 اسفند ماه 1400

  پارکینگ خوبی داره نزدیک اتوبوس ها هستش و اینکه به غرب شرق جنوب هم راه داره راحت میوفتی داخل اتوبان ها عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال مسافربری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال مسافربری تهران ندارد.