info
عکس لوازم یدکی امیر
category

لوازم یدکی امیر محله رحمت آباد پایین، حمیدیا

لوازم یدکی خودرو
3.0
1 رای

درباره‌ی لوازم یدکی امیر

لوازم یدکی امیر (لوازم یدکی خودرو) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و خیابان دشتی 50 واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار لوازم یدکی خودرو در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر کفیری، داروخانه دامپزشکی مرکزی، پیتزا فانوس، شعبه 5 تامین اجتماعی یزد و سیسمونی رنگین کمان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی امیر واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی هیوندای مرکزی
 • فروشگاه ایساکو وکیلی
  بلوار شهید دشتی، بین رحمت آباد و دشتی 101
 • فروشگاه ایساکو کلانتری
  بلوار شهید دشتی، بین شهید مدنی و دشتی 18
 • گروه قطعات خودرو دیلمون
  بلوار شهید دشتی، دشتی 32
 • قطعات خودرو سروی
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 42، 13، بین 15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 24 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی امیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی امیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی امیر ندارد.
  neshan logo