info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار
category

ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان تالار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین دفتر خدمات قضایی کد 93305002، شرکت سپاهان دانه پارسیان، مجموعه شهر شاد و سلامت، رستوران خوان بان و بوستان دلگشا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار

ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار در شهر اصفهان، محله سروستان و خیابان تالار قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جی غربی، تالار، بین توحید و فرح بخش 9 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس حمزه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتداي تالار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پيروزي
  صیاد شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس کاخ
  جی غربی، بین کاخ و کیوانیان
 • ایستگاه اتوبوس صباحي
  خواجه عمید، شهید غلامرضا قلانی، تالار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتداي تالار ندارد.
  location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، تالار، بین توحید و فرح بخش 9
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo