info
عکس برنج فروشی بدیعی
category

برنج فروشی بدیعی محله زاهد گیلانی، تهران

فروشگاه مواد غذایی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی برنج فروشی بدیعی

برنج فروشی بدیعی (فروشگاه مواد غذایی) در محله زاهد گیلانی تهران و خیابان غیاثی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مواد غذایی در محله زاهد گیلانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فجر، خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین پمپ بنزین اختصاصی 123، اپتیک آسمان، آزمایشگاه پاتوبیولوژی آلبرت، نان و شیرینی زیتون و داروخانه مداین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه برنج فروشی بدیعی تهران

فروشگاه برنج فروشی بدیعی تهران در شهر تهران، محله زاهد گیلانی و قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09192469725 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه برنج فروشی بدیعی تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله زاهد گیلانی به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، مواد غذایی خوانساری ، برنج سرا و مواد غذایی 110 و پخش مواد غذایی کاسپین هستند.

چطور به فروشگاه برنج فروشی بدیعی تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه برنج فروشی بدیعی تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس عزیزی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه برنج فروشی بدیعی تهران ایستگاه مترو ابن سینا نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه برنج فروشی بدیعی تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه برنج فروشی بدیعی تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده برنج فروشی بدیعی واقع شده‌اند:

 • مواد غذایی خوانساری
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، دومانلو، نور صالحی، بین جدید الاحداث و ایلخانی
 • برنج سرا و مواد غذایی 110
  بزرگراه امام علی، کرمان شرقی، داورزنی، بین واضحی فرد و پورعبدی
 • پخش مواد غذایی کاسپین
  بزرگراه امام علی، کرمان شرقی، پورعبدی، بین عربشاهی و فراهانی
 • برنج سرای برکت
  بزرگراه امام علی، کرمان شرقی، زینتی افخم
 • برنج سرای آبی
  بزرگراه امام علی، کرمان شرقی، زینتی افخم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خاقانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برنج فروشی بدیعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برنج فروشی بدیعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برنج فروشی بدیعی ندارد.
  location استان تهران، تهران، پیروزی، مشایخی، غیاثی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری برنج فروشی بدیعی

  شنبه 09:00 تا 18:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 18:00
  دوشنبه 09:00 تا 18:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 18:00
  چهارشنبه 09:00 تا 18:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 18:00
  جمعه 09:00 تا 18:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo