info
عکس ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام
category

ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام محله آهنگران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام

ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگران تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله آهنگران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خیریه مکتب الزهرا (س) و اتوکارن و همچنین بوستان ابیانه، سوپرمارکت مهدی عیسی نژاد، ایران رگال، نانوای بربری سنتی و خدمات کامپیوتر پیام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام تهران، شهر تهران، محله آهنگران است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو چهل تن دولاب قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس یاران قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاسدار گمنام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک جهان پناه
  بزرگراه محلاتی، مخبر جنوبی، عجب گل، بین هاشمی پور و صمدی
 • ایستگاه اتوبوس نور صالحی
  بزرگراه امام علی، بین مجتبوی و شکوری گرکانی
 • ایستگاه اتوبوس درودیان
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان، بین بلوری و برهمن
 • ایستگاه اتوبوس جابری
  تونل امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس درختی
  قیام، سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام ندارد.
  neshan logo