این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

category هتل راه کربلا کرمانشاه (کرمانشاه)

هتل
استان کرمانشاه کرمانشاه استان کرمانشاه، کرمانشاه، بلوار جمال الدین اسد آبادی، بین میدان غدیر و شهید تیموری

موقعیت هتل راه کربلا کرمانشاه را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کرمانشاه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

هتل راه کربلا کرمانشاه (هتل) در کرمانشاه و بلوار جمال الدین اسد آبادی، بین میدان غدیر و شهید تیموری واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مردم‌شناسی تکیه معاون الملک کرمانشاه و مرکز خرید معاون الملک و همچنین شهرداری کرمانشاه، بانک شهر، ایستگاه مرکزی آتش نشانی کرمانشاه، کتابخانه شهید آوینی و ایستگاه اتوبوس میدان غدیر قرار گرفته است.


سایر هتل‌های که در محدوده هتل راه کربلا کرمانشاه واقع شده‌اند:

 • هتل داریوش کرمانشاه
  (3.1)
  بلوار شهید مطهری، بین خیابان حداد عادل و خیابان مدرس
 • هتل آپارتمان لیژان کرمانشاه
  بلوار شهید مطهری، بین خیابان حداد عادل و خیابان مدرس
 • هتل راه کربلا
  خیابان معلم غربی، پارکینگ شهرداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امامی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 18 مرداد ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هتل راه کربلا کرمانشاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هتل

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 18 مرداد ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هتل راه کربلا کرمانشاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هتل راه کربلا کرمانشاه ندارد.