info
عکس پخش ظروف یکبار مصرف معراج
category

پخش ظروف یکبار مصرف معراج محله شهید هرندی، تهران

فروشگاه ظروف یکبار مصرف
5.0
4 رای

درباره‌ی پخش ظروف یکبار مصرف معراج

پخش ظروف یکبار مصرف معراج (فروشگاه ظروف یکبار مصرف) در محله شهید هرندی تهران و خیابان مولوی واقع شده است. این یکی از هشت فروشگاه ظروف یکبار مصرف در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبر آبادی، کاروانسرای خانات و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین مهمانپذیر محمدی، عطاری رحمتی، فروشگاه قلیان، فرش نگین مشهد و فلافل مامان جون قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این یکی از خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف معراج تهران

فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف معراج تهران در محله شهید هرندی شهر تهران، در قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 02133556917 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف معراج تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید هرندی است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه تک پک احمدی، ظروف پلاستیکی دهقان و استار پت فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف معراج تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف معراج تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شوش شرقی قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو مولوی که نزدیک به فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف معراج تهران است، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف معراج تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر تصویری از فروشگاه پخش ظروف یکبار مصرف معراج تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر که در محدوده پخش ظروف یکبار مصرف معراج واقع شده‌اند:

 • فروشگاه تک پک احمدی
  مصطفی خمینی، 15 خرداد، پله نوروز خان
 • ظروف پلاستیکی دهقان
  مصطفی خمینی، 15 خرداد، بین آهنگران و پله نوروز خان
 • استار پت
  میدان قیام
 • فروشگاه اصفهان
  ری، انصاری
 • فروشگاه رضا
  مولوی، بین تهرانی و باشگاه نیرو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پخش ظروف یکبار مصرف معراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پخش ظروف یکبار مصرف معراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پخش ظروف یکبار مصرف معراج ندارد.
  location استان تهران، تهران، مولوی، بین محقق و سعدی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پخش ظروف یکبار مصرف معراج

  شنبه 07:45 تا 20:30
  یک‌شنبه 07:45 تا 20:30
  دوشنبه 07:45 تا 20:30
  سه‌شنبه 07:45 تا 20:30
  چهارشنبه 07:45 تا 20:30
  پنج‌شنبه 07:45 تا 20:30
  جمعه 08:00 تا 15:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo