info
عکس ایستگاه اتوبوس تره بار
category

ایستگاه اتوبوس تره بار محله شکوفه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تره بار

ایستگاه اتوبوس تره بار (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و خیابان شکوفه واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین مطب دکتر فریده دهدار درگاهی، بازار میوه و تره بار شکوفه، مسجد فاطمی، اداره کل امور مالیاتی جنوب شرق تهران و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تره بار تهران

ایستگاه اتوبوس تره بار تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شکوفه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیروزی، شکوفه، بین آبشاری و گیویان است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تره بار تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امیر کبیر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس یاران قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تره بار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تره بار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیکنام
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس افروز
  پیروزی، اسپندی
 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  مجاهدین اسلام، شهید اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین شهبازی و ناطقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تره بار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تره بار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تره بار ندارد.
  neshan logo