info
عکس داروخانه زهرا خسروی
category

داروخانه زهرا خسروی محله فاطمی، تهران

درباره‌ی داروخانه زهرا خسروی

داروخانه زهرا خسروی (داروخانه) در محله فاطمی تهران و خیابان خسرو واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش داروخانه در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ستاره ها، بیمارستان دندانپزشکی ۶۰۰ ارتش، موزه هنرهای معاصر تهران و مرکز خرید لاله و همچنین موزه فرش ایران، آزمایشگاه تشخیص پزشکی بهار، فاطمیه بزرگ تهران، رستوران سیمرغ و جواهری غدیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه زهرا خسروی تهران

داروخانه زهرا خسروی تهران در محله فاطمی شهر تهران در قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، کارگر شمالی، خسرو است.

داروخانه زهرا خسروی تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله فاطمی است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه ، داروخانه حسینی و داروخانه میر عشقی اشاره کرد. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه زهرا خسروی تهران برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه زهرا خسروی تهران، ایستگاه اتوبوس دانشکده مدیریت قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو کارگر پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه زهرا خسروی تهران برای شما قرار داده شده است. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه زهرا خسروی واقع شده‌اند:

 • داروخانه
  کارگر شمالی، نصرت، بین نجات و جمالزاده
 • داروخانه حسینی
  کارگر شمالی، بین طباطبایی و نصرت
 • داروخانه میر عشقی
  بلوار کشاورز، بین دکتر قریب و جمالزاده
 • داروخانه دکتر مجاب
  بلوار کشاورز، دکتر قریب، بین صدوقی و ایزدیار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط iranaliagha (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه زهرا خسروی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه زهرا خسروی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه زهرا خسروی ندارد.
  neshan logo