info
عکس فروشگاه زنجیره رفاه
category

فروشگاه زنجیره رفاه محله فاز صفر، شهر جدید پرند

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره رفاه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه زنجیره رفاه (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فاز صفر شهر جدید پرند و بلوار امام خمینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه زنجیره‌ای در محله فاز صفر شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع اسکای ولث و همچنین بازار تره بار شاهد، فست‌ فود عطاویچ شعبه پرند، کترینگ بختیاری، کافه گلکسیcoffee galaxy و مدرسه پرند جواد الائمه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره رفاه شهر جدید پرند

آدرس فروشگاه زنجیره رفاه شهر جدید پرند، شهر شهر جدید پرند، محله فاز صفر و است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02156931301 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه زنجیره رفاه شهر جدید پرند را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاز صفر به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه جانبو۱۹۸۶، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو و فروشگاه سورنا در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره رفاه شهر جدید پرند برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره رفاه شهر جدید پرند را انتخاب کنید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه زنجیره رفاه شهر جدید پرند زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه زنجیره رفاه شهر جدید پرند را با ما به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به فروشگاه زنجیره رفاه


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی رجبی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره رفاه ندارد.
location استان تهران، شهر جدید پرند، بلوار امام خمینی، تقاطع نقش جهان
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه زنجیره رفاه

شنبه 08:00 تا 23:00
یک‌شنبه 08:00 تا 23:00
دوشنبه 08:00 تا 23:00
سه‌شنبه 08:00 تا 23:00
چهارشنبه 08:00 تا 23:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 23:00
جمعه 08:00 تا 23:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo