info
عکس ایستگاه اتوبوس اول سردار
category

ایستگاه اتوبوس اول سردار محله پونک شمالی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول سردار

ایستگاه اتوبوس اول سردار (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک شمالی تهران و خیابان سردار جنگل واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله پونک شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شاهد و ستاره پایتخت و همچنین تاکسی سرویس گل، مشاوره حقوقی قاف، شرکت تدبیر سلامت مرهم، ساختمان پزشکان آرتمیس و سوپر سهیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول سردار تهران

ایستگاه اتوبوس اول سردار تهران در شهر تهران، محله پونک شمالی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آبشناسان، سردارجنگل می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اول سردار تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سیمون بولیوار واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول سردار تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول سردار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس باغ لاله
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین اردیبهشت و بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس پارک ترافیک
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بلوار میرزا بابایی و کربلایی احمد
 • ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع یاس
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بهار و اردیبهشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول سردار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول سردار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول سردار ندارد.
  neshan logo