info
عکس ایستگاه اتوبوس فرجی
category

ایستگاه اتوبوس فرجی محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرجی

ایستگاه اتوبوس فرجی (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و بلوار مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر بازی خونه فرشته ها، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مرکز تجاری گلستان و همچنین سینما ساویز، هایپر می، افق وب سایت، آقای فرش شعبه گوهردشت و آی‌دیجی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرجی کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس فرجی کرج، شهر کرج، محله رجایی شهر (گوهردشت) است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مطهری، بین دوم فاز 1 و فلکه اول گوهردشت واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرجی کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی بهنام قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرجی کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرجی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  بلوار ماهان غربی، ارغوان، مهر
 • ایستگاه اتوبوس خ دهم
  استقلال شمالی، بین سیزدهم فاز 1 و ایثار 2
 • ایستگاه اتوبوس خ دهم
  استقلال شمالی، نرسیده به دهم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس سوم داریوش
  قائم - داریوش، بین زبیدی و قائم 4
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  آزادی (خیابان اصلی گوهردشت)، بین هشتم فاز 1 و نهم فاز 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرجی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرجی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرجی ندارد.
  neshan logo