info
عکس ایستگاه اتوبوس ویلاعکس ایستگاه اتوبوس ویلاعکس ایستگاه اتوبوس ویلا
category

ایستگاه اتوبوس ویلا (محله ولیعصر، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ویلا

ایستگاه اتوبوس ویلا (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آپادانا، موزه علوم و فناوری و پاساژ طلا و جواهر کریم‌خان و همچنین رستوران دیزی سرا، کافه رستوران نیکو، هتل بزرگ تهران شعبه ۲، خشکشویی پاکان و مهمانپذیر سپند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ویلا تهران

ایستگاه اتوبوس ویلا تهران در شهر تهران، محله ولیعصر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میرزای شیرازی، قرنی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس ویلا تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو هفت تير نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی پیک موتوری توانا واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ویلا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ویلا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان هفت تیر تخلیه
  مفتح جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  کریمخان زند، بین شاهد و مترو میدان ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس مفتح
  مفتح جنوبی، طالقانی، بین مژدهی و مریخ
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  میرزای شیرازی، نرسیده به عزیز الهی
 • ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی
  قرنی، علوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ویلا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ویلا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ویلا ندارد.
  neshan logo