info
عکس ایستگاه اتوبوس ارژنگ
category

ایستگاه اتوبوس ارژنگ (محله رحمت آباد پایین، حمیدیا)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارژنگ

ایستگاه اتوبوس ارژنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیکا یدک و همچنین فروشگاه سفینه، مدیران خودرو فلاحی شعبه 3، نمایندگی باطری توانگر، پیرایش زعیم و بانک صادرات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارژنگ حمیدیا

ایستگاه اتوبوس ارژنگ حمیدیا در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد پایین و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید دشتی، بین دشتی 26 و 28 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ارژنگ حمیدیا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف حمیدیا بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ارژنگ حمیدیا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارژنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان کاج
  بلوار پاسداران، استادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارژنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارژنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارژنگ ندارد.
  neshan logo