info
عکس ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان
category

ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان

ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهدای بابوکان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برق صنعتی الکترومجد، تولیدی نبات شهرزاد، سالن مطالعه نیایش بابوکان، مکانیکی کدخدائی و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان اصفهان

ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بابوکان جنوبی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهدای بابوکان، بین حافظ و کمال الملک واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قدس قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس انصار قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سالن مطالعه نیکان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  شهدای عاشق آباد، بین بلال و حافظ
 • ایستگاه اتوبوس خیابان مهدی پور
  امام خمینی، بین حکیم و 96
 • ایستگاه اتوبوس شهید طاووسی
  پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   mahdi.meknatjoo
   چهارشنبه 02 فروردین ماه 1402

   مسیرش تا دروازه تهران می رود

   2
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سالن مطالعه نیکان ندارد.
  neshan logo