info
عکس ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد
category

ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد محله دشتی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد

ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد (ایستگاه اتوبوس) در محله دشتی یزد و بلوار جهاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله دشتی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین ابزار آلات و رنگ فروشی فخر، کباب نیکوکار، مجموعه ورزشی پرشین، اغذیه خلیج و لوازم یدکی فلاحی (ایساکو) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد یزد

ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله دشتی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جهاد، بین دشتی 11 و 13 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین اتومبیل کرایه صفائیه یزد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ماکارونی رشد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی
  منابع طبیعی، نرسیده به آیت الله علاقه بند
 • ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه
  تیمسار فلاحی، بین عدالت و وصال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد ندارد.
  neshan logo