info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد
category

ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد

ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه آیینه و روشنایی یزد و مجتمع تجاری قندیار و همچنین رستوران پاسارگاد، پیتزا کندو، مرکز آموزشی رفاهی شهید دادرس یزد، موبایل پاسارگاد و ایرتویا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد

در شهر یزد، محله آبشاهی ، ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیت الله کاشانی، بین آزادی و ایثارگران است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس یزد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه نعیم آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نانوایی
  بلوار دانشجو، بین نجف آباد و زیرگذر زکریا
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مجیبیان
  آیت الله کاشانی، بین شکوفه و 31
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت
  مسکن، بین جابربن حیان و ارغوانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد ندارد.
  neshan logo