info
عکس ایستگاه اتوبوس آستانه
category

ایستگاه اتوبوس آستانه محله شاهچراغ - آستانه، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آستانه

ایستگاه اتوبوس آستانه (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهچراغ - آستانه شیراز و خیابان آستانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شاهچراغ - آستانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مسجد نصیرالملک و بازارچه حاجی اصغر و همچنین امامزاده سید علاءالدین حسین، گیم نت تیرازیس، هتل آستانه، مجتمع فرهنگی اقامتی امین ولایت و زورخانه آستانه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آستانه شیراز

در شهر شیراز، محله شاهچراغ - آستانه ، ایستگاه اتوبوس آستانه شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار زینبیه، آستانه قرار دارد. ایستگاه اتوبوس آستانه شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو وکیل الرعایا در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آستانه شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آستانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عصر جنوبی
  بلوار مدرس، عصر
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه 4
  بلوار کریمخان زند، بین بلوار مدرس و تختی 2 ب
 • ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10
  بلوار ارتش، شهدای شیشه گری، بین جنت 12 و جنت 13
 • ایستگاه اتوبوس پایانه قصردشت
  بلوار کریمخان زند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آستانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آستانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آستانه ندارد.
  neshan logo