info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینیه
category

ایستگاه اتوبوس حسینیه محله سجاد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینیه

ایستگاه اتوبوس حسینیه (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد تهران و خیابان سجاد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سجاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پاساژ بهاران و همچنین میدان میوه و تره بار بهاران، اتو بار شاندیز بار، مسجد علویون، شیرینی میلاد و آموزشگاه رانندگی امیر کبیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه تهران

ایستگاه اتوبوس حسینیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سجاد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیغمبری، سجاد جنوبی، بین ندایی و امیری می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حسینیه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس ثامن را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وصفنارد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین مسجد و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس یافت آباد
  یافت آباد، بین طالقانی و حاج ولی
 • ایستگاه اتوبوس سجاد
  امام زاده حسن، سجاد شمالی، بین گودرزی و محمودی سرشت
 • ایستگاه اتوبوس ورزدار
  ابوذر، فراهانی، ورزدار
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی
  یافت آباد، شاندیز، بین آقا نوری و پارک بوعلی سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینیه ندارد.
  neshan logo