info
عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری محله جمهوری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جمهوری

ایستگاه اتوبوس جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله جمهوری تهران و خیابان اسکندری جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ برج گردون و همچنین داروخانه جمهوری، شیرینی سرای زعفران، پاتن جامه، نمایشگاه اتومبیل میلاد نور و جهان ارتباط قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری تهران

در شهر تهران، محله جمهوری ، ایستگاه اتوبوس جمهوری تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، اسکندری جنوبی، بین پایدار و ناصری واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جمهوری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان حر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس رهروان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جمهوری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو حر
  کارگر جنوبی، دانشگاه جنگ، بین میدان جنگ و آژیده
 • ایستگاه اتوبوس میدان توحید
  توحید
 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان زرین قدم
  کارگر جنوبی، آذربایجان شرقی، بین چهل فواره و زرین قدم
 • ایستگاه اتوبوس متروحر تخلیه
  پاستور، بین دانشگاه جنگ و سلیمانیه
 • ایستگاه اتوبوس نصرت
  آزادی، اسکندری شمالی، بین حافظ و میرخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری ندارد.
  neshan logo