info
عکس شرکت فرش پایتخت
category

شرکت فرش پایتخت محله بازار تهران، تهران

فروشگاه فرش و موکت
3.7
15 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت فرش پایتخت

شرکت فرش پایتخت (فروشگاه فرش و موکت) در محله بازار تهران تهران و خیابان مصطفی خمینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفتاد و شش فروشگاه فرش و موکت در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عمارت کاظمی و بازارچه عودلاجان و همچنین سرای ابریشم، خانه موزه شهید دکتر چمران، مهمانپذیر نیکو، لوازم قنادی اکبری و رابیتس مسعود - محمود صادق - نماینده انحصاری فروش مستقیم از کارخانه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شرکت فرش پایتخت تهران

برای رفتن به فروشگاه شرکت فرش پایتخت تهران باید به شهر تهران، محله بازار تهران و بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02133551037 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه شرکت فرش پایتخت تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله بازار تهران است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فرش و موکت علیجان، فروشگاه فرش و موکت و فروشگاه فرش اسدی هستند.

چطور به فروشگاه شرکت فرش پایتخت تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت فرش پایتخت تهران را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بازرگانان قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه شرکت فرش پایتخت تهران ایستگاه مترو میدان قیام نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه شرکت فرش پایتخت تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شرکت فرش پایتخت تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های فرش و موکت که در محدوده شرکت فرش پایتخت واقع شده‌اند:

 • فرش و موکت علیجان
  مصطفی خمینی، آرام
 • فروشگاه فرش و موکت
  مصطفی خمینی، بین ستار جنتی و آرام
 • فروشگاه فرش اسدی
  مصطفی خمینی، صنیع حضرت
 • فرش افراز
  مصطفی خمینی، یکم، سید اسماعیل
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داوود (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت فرش پایتخت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت فرش پایتخت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت فرش پایتخت ندارد.
  neshan logo