info
عکس نانوایی تافتون
category

نانوایی تافتون محله خرم، اراک

درباره‌ی نانوایی تافتون

نانوایی تافتون (نانوایی) در محله خرم اراک و خیابان مهری واقع شده است. این مکان یکی از چهار نانوایی در محله خرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حضرت ولیّ عصر (عج) و مجتمع تجاری پارس و همچنین آژانس شبانه روزی سورنا پیک، لبنیات محلی دهلق، پیرایش سعید، آرکا مارکت و سالن زیبایی پروان قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی تافتون واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگکی
  بلوار آیت الله غفاری، عاشورا، حسنی
 • نانوایی سنگی و بربری
  جهان پناه، ارکیده، پاستور
 • نانوایی لواشی
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، مسلمی، مدرس، بین یاس 20 و 21
 • نانوایی سنگک
  جهان پناه، ارکیده، پاستور
 • نان لواش بوی گندم
  بلوار شهید شیرودی، فرهنگ، بین جواهر و بینش 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد رضا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 20 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی تافتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی تافتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی تافتون ندارد.
  neshan logo