info
عکس داروخانه دکتر شادمهر
category

داروخانه دکتر شادمهر محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی داروخانه دکتر شادمهر

داروخانه دکتر شادمهر (داروخانه) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این مکان یکی از یازده داروخانه در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین پمپ گاز CNG مروجی، سالن ورزشی سر افرازان، مسجد موسی بن جعفر (ع)، موچین پرشین و بینایی سنجی احمد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر شادمهر مشهد

داروخانه دکتر شادمهر مشهد در محله سرافرازان شهر مشهد در قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، بلوار پایداری بروید.

داروخانه دکتر شادمهر مشهد یکی از داروخانه‌های خوب محله سرافرازان در شهر مشهد است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند کلینیک فوق تخصصی بیمارستان قائم، مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی امام رضا (ع) و درمانگاه شهید شوریده قرار دارند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر خوش انگشت ، داروخانه دکتر محمد صادقی و داروخانه دکتر بهنامپور وجود دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر شادمهر مشهد برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16 در نزدیکی داروخانه دکتر شادمهر مشهد قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر شادمهر مشهد را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر شادمهر واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر خوش انگشت
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی 4 و 6
 • داروخانه دکتر محمد صادقی
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 24
 • داروخانه دکتر بهنامپور
  (3.0)
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 5 و پایداری 7
 • داروخانه دکتر اسکندری
  (3.5)
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، نماز 17 - آرمان، آرمان 24
 • داروخانه دکتر حایری
  (4.1)
  بلوار نماز، بلوار دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sama (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ جمعه 19 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر شادمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 19 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر شادمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر شادمهر ندارد.
  neshan logo