info
عکس داروخانه دکتر اسکندری
category

داروخانه دکتر اسکندری محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی داروخانه دکتر اسکندری

داروخانه دکتر اسکندری (داروخانه) در محله سرافرازان مشهد و بلوار سرافرازان، شهید خسروی، شهید خسروی 4، آرمان 24 واقع شده است. این مکان یکی از دوازده داروخانه در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خطیب و همچنین هایپر مارکت تخفیف، گل فروشی باماگل، فست فود چرب و چیلی، دبستان مسترشدی و کامپیوتر پردیس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر اسکندری مشهد

داروخانه دکتر اسکندری مشهد در شهر مشهد، محله سرافرازان قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، شهید خسروی، شهید خسروی 4، آرمان 24 است.

داروخانه دکتر اسکندری مشهد از داروخانه‌های خوب محله سرافرازان است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های درمانگاه شهید شوریده، کلینیک شبانه‌روزی سلامت کودک، درمانگاه شبانه روزی اطفال آریان و درمانگاه شبانه روزی شهید چمران مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر خوش انگشت ، داروخانه دکتر شادمهر و داروخانه دکتر ادیبی وجود دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر اسکندری مشهد برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر اسکندری مشهد در نزدیکی ایستگاه اتوبوس زیتون قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر اسکندری مشهد را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه دکتر اسکندری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 13 مرداد ماه 1402

  جمعه تعطیل


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر اسکندری واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر خوش انگشت
  (1.0)
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی 4 و 6
 • داروخانه دکتر شادمهر
  (3.0)
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری
 • داروخانه دکتر ادیبی
  (5.0)
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری
 • داروخانه دکتر بهنامپور
  (3.0)
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 5 و پایداری 7
 • داروخانه دکتر حایری
  (4.0)
  بلوار نماز، بلوار دلاوران، دلاوران 45
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza1607 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ جمعه 11 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر اسکندری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 11 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر اسکندری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر اسکندری ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، شهید خسروی، شهید خسروی 4، آرمان 24
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر اسکندری

  شنبه تعطیل است
  یک‌شنبه تعطیل است
  دوشنبه تعطیل است
  سه‌شنبه تعطیل است
  چهارشنبه تعطیل است
  پنج‌شنبه تعطیل است
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo