info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان دهم
category

ایستگاه اتوبوس خیابان دهم (محله افسریه جنوبی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان دهم

موقعیت ایستگاه اتوبوس خیابان دهم در محله افسریه جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خیابان دهم (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک فجر و همچنین درمانگاه دندانپزشکی پرتو مهر، سوپر مارکت مروارید، بانک صادرات، فلافل سلطان و داروخانه دکتر سبزواری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان دهم

ایستگاه اتوبوس خیابان دهم در شهر تهران، محله افسریه جنوبی و خیابان 15 متری یکم (علیرضایی) قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، فاضلی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین دهم و احمدی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس خیابان دهم محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس آسمان قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان دهم و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان دهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اردیبهشت
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس وحدت
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست
  بزرگراه بسیج، سوری، بلوار نیکوعمل، بین اعتمادی و آشوری
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه والفجر
  ابومسلم خراسانی، بعد از تاج میری
 • ایستگاه اتوبوس سپیدار
  بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، هنرستان، بین غلامی و شانزده متری دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان دهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان دهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان دهم ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، فاضلی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین دهم و احمدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo