info
عکس ایستگاه اتوبوس مهدیه
category

ایستگاه اتوبوس مهدیه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهدیه

ایستگاه اتوبوس مهدیه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مهدیه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اصفهان 33 و همچنین دفتر مشاوره بیمه صبح امید ، مشاور املاک فجر اصفهان ، سوپر مارکت بهنام و فلکه شهرک مهدیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهدیه اصفهان

ایستگاه اتوبوس مهدیه اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله شهرک مهدیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام خمینی، مهدیه، بین بوستان چهار و بوستان سه واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مهدیه اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس شاهپور جدید هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مهدیه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درخت کاج
  شهدای عاشق آباد
 • ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي
  شهدای عاشق آباد، بین میرآبادی و هنرمندنیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهدیه ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه امام خمینی، مهدیه، بین بوستان چهار و بوستان سه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo