info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای ابومسلم
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای ابومسلم محله اسلام آباد - والفجر، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای ابومسلم

ایستگاه اتوبوس ابتدای ابومسلم (ایستگاه اتوبوس) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان ابومسلم خراسانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین آموزشگاه رانندگی ثامن، شیرینی سرای سن سون، لوازم یدکی یاسر، سالن ورزشی والفجر و داروخانه قصرفیروزه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای ابومسلم تهران

ایستگاه اتوبوس ابتدای ابومسلم تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله اسلام آباد - والفجر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بسیج، خاتم الانبیا، ابومسلم خراسانی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای ابومسلم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قصر نوین قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای ابومسلم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای ابومسلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان هجده
  بزرگراه بسیج، اسدیان - بیست و ششم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین ترابی و عنابستانی
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار
  هنرستان، کوهسار، بین دستغیب دوم و دستغیب یکم
 • ایستگاه اتوبوس عارف
  ابومسلم خراسانی، تقاطع سلطانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای ابومسلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای ابومسلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای ابومسلم ندارد.
  neshan logo