info
عکس بوستان صفا
category

بوستان صفا محله شهرک والفجر، تهران

درباره‌ی بوستان صفا

بوستان صفا (پارک) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان دوم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از پنج بوستان در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر صدف، مرکز همایش سازمان مدیریت صنعتی، مسجد جامع ثارالله، بوستان صبا و سوپر مارکت قصر صدف قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان صفا تهران

آدرس دقیق پارک بوستان صفا تهران شهر تهران محله شهرک والفجر است. این پارک در آدرس دقیق استان تهران، تهران، کارگر شمالی، دوم قرار دارد. بوستان صفا تهران یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله شهرک والفجر است. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعیاشاره کنیم. از جمله مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان صفا تهران می‌توانیم به برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران اشاره کنیم.

چطور به بوستان صفا تهران برویم؟

خوب است برای کمک به کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. در نزدیکی بوستان صفا تهران ایستگاه اتوبوس بیمارستان قرار دارد. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری را هم به شما نمایش می‌دهد. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان صفا تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

در ادامه، می‌توانید تصاویر این پارک را مشاهده کنید. ما در اینجا آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک به بوستان صفا تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر این مکان را پیدا کنید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان صفا واقع شده‌اند:

 • پارک مژده
  شیخ بهائی، شصت و هشتم غربی
 • پارک
  (5.0)
  ملاصدرا، خوارزمی
 • پارک زیتون
  (2.0)
  شقایق، بیست و دوم بهمن
 • پارک حکیم
  (4.5)
  کارگر شمالی، کارگر، حکیم، پمپ گاز حکیم
 • پارک ارغوان
  (4.0)
  دهم، یازدهم، بین 11/2 و 11/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ehsan (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان صفا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان صفا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان صفا ندارد.
  neshan logo