info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بسیج
category

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج محله کوشش، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بسیج

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و بلوار فداییان اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هتل درویشی، بیمارستان خیریه موسی ابن جعفر (ع)، موزه فرش هتل قصرطلایی و پاساژ بابائیان و همچنین هتل قصر طلایی مشهد، آبمیوه و بستنی زائرالرضا، جی پی اس خراسان، شمیم لبنان و کباب و حلیم بهارستان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بسیج مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان بسیج مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله کوشش قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 2 و میدان بسیج قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان بسیج مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بسیج قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس دوستان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان بسیج مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بسیج

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 05 فروردین ماه 1401

  خوبه ممنون


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش
  بلوار جمهوری اسلامی، بین بلوار کوشش و فداییان اسلام 13
 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 2
  بلوار 17 شهریور جنوبی، بین 17 شهریور 5/2 و 17 شهریور 2/4
 • ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد
  بلوار جمهوری اسلامی، بین فداییان اسلام 3 و فداییان اسلام 5
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 4
  بلوار کوشش، بین کوشش2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 19 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بسیج ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 2 و میدان بسیج
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo