info
عکس ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی
category

ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی محله سازمان آب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی

ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله سازمان آب تهران و بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله سازمان آب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آشور ارومیه و همچنین دکتر مدیا اشرقی متخصص پوست، تعاونی سازمان آب، ترمیم شیشه اتومبیل ماهرویان، آموزشگاه زبان تاجیک و پولیش شیشه اتومبیل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهر زیبا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی تهران

ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سازمان آب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله کاشانی است. ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهران است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شهید مفتح قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منبع آب شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دوم
  بزرگراه باکری، بلوار لاله، پل لاله، بلوار لاله غربی، بین نمازی و شانزده متری دوم
 • ایستگاه اتوبوس زینلی
  بلوار آیت الله کاشانی، بین مدرسه و زینعلی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس زورخانه
  بلوار آیت الله کاشانی، بین عبدالوهابی و زینعلی
 • ایستگاه اتوبوس شربیانی غربی
  بلوار جوانمردان، بین شربیانی و رسول زاده فرساد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منبع آب شمالی ندارد.
  neshan logo