info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول
category

ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان پروین اعتصامی، آل خجند واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید رجایی و همچنین خدمات اینترنت بیسان، راشین وب، مسجد الرسول (ص)، فروشگاه افق کوروش و فست فود ستاره شب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول است که در محله پروین خیابان پروین اعتصامی، آل خجند قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پروین اعتصامی، آل خجند قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس تالار قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد الرسول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ
  عطار نیشابوری، نرسیده به پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس قوامين
  پروین اعتصامی، نرگس
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  خواجه عمید، بین شهید غلامرضا قلانی و شهید چیتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول ندارد.
  neshan logo