info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
category

ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه محله ایرانشهر، یزد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه

ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر یزد و بلوار مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیرینی سرای گل یاس، تاکسی تلفنی همراز، فروشگاه تجدد، ترمه شمس رضایی و پیتزا مجید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه یزد است که در محله ایرانشهر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مطهری بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی سینا سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  therealsedaghati
  سه شنبه 23 آبان ماه 1402

  یکی تو فکر یاره 😁 یکی منتظره اتوبوسه 🙂


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد مهدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پشت باغ
  شهید رجایی، بین شهید بکایی و شهید دهقان
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی
  بلوار رضا پاکنژاد، بین کوی اول محمدعلی لوک زاده و کوی هفدم پاکنژاد
 • ایستگاه اتوبوس استخر شنا
  شهید صدوقی شمالی، بین میدان آزادی و شهید باروتکوب
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد
  بلوار مطهری، غربی مطهری، بین 42 و 12 متری حجرت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه ندارد.
  neshan logo