عکس ایستگاه اتوبوس تهرانچی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تهرانچی (محله راه آهن، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، وحدت اسلامی، بین خالقی و طیبی

موقعیت ایستگاه اتوبوس تهرانچی در محله راه آهن را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تهرانچی (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن تهران و خیابان وحدت اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهمانسرای فیروزکوه، تعمیرگاه شهاب، مسجد شارعی، طلای افسون و خودپرداز بانک سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تهرانچی

ایستگاه اتوبوس تهرانچی در شهر تهران، محله راه آهن و خیابان وحدت اسلامی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در وحدت اسلامی، بین خالقی و طیبی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس تهرانچی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شوش است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی خلج را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تهرانچی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، وحدت اسلامی، بین خالقی و طیبی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تهرانچی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تهرانچی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تهرانچی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تهرانچی ندارد.
neshan logo