عکس ایستگاه اتوبوس طالقانی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس طالقانی (محله ایرانشهر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، بین مبینی و عطارد

موقعیت ایستگاه اتوبوس طالقانی در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس طالقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر تهران و خیابان مفتح جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 502 ارتش، موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و تیام وندینگ و همچنین هتل مشهد، کنگره 60 ساختمان سیمرغ، ساندویچ محمود، تالار هنر و رستوران قوی سیاه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طالقاني، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی

ایستگاه اتوبوس طالقانی را می‌توانید در شهر تهران، محله ایرانشهر خیابان مفتح جنوبی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مفتح جنوبی، بین مبینی و عطارد قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس طالقانی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو فردوسی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی جهان قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، بین مبینی و عطارد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طالقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان هفتم تیر پایانه افشار
  مفتح، لطفی
 • ایستگاه اتوبوس ضرابی
  فردوسی، بین ضرابی و گل پرور
 • ایستگاه اتوبوس هدایت
  سعدی شمالی، تلگرافخانه
 • ایستگاه اتوبوس کریمخان
  قرنی، بین جرداق و باقری قصرالدشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طالقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طالقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طالقانی ندارد.
  neshan logo