info
عکس ایستگاه اتوبوس ضرابخانه
category

ایستگاه اتوبوس ضرابخانه محله حسینیه ارشاد - قبا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ضرابخانه

ایستگاه اتوبوس ضرابخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آژانس هواپیمایی طاها گشت، کافه ه، دفتر پیشخوان دولت پاسداران، مرکز تصویر برداری دکتر گیتی و سفره خانه صفویه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ضرابخانه تهران

در شهر تهران، ، ایستگاه اتوبوس ضرابخانه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران، بین نگارستان ششم و جعفر واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ضرابخانه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید گُلدِن تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ضرابخانه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ضرابخانه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ضرابخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ضرابخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ضرابخانه ندارد.
neshan logo