info
عکس ایستگاه اتوبوس فرودگاه
category

ایستگاه اتوبوس فرودگاه (محله فرودگاه مهرآباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرودگاه

ایستگاه اتوبوس فرودگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و خیابان حجاج واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه تعاونی کارکنان گمرک و همچنین پارکینگ شبانه روزی شماره 3، یوروپکار، ایستگاه مترو پایانه ۴ و ۶ فرودگاه مهرآباد، اداره کل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی و مجتمع خدمات خودرویی پارت کالا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پایانه ۴ و ۶ فرودگاه مهرآباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرودگاه تهران

ایستگاه اتوبوس فرودگاه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فرودگاه مهرآباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، حجاج واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرودگاه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی گشت مهرآباد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرودگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، سعیدیجنوب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرودگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرودگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرودگاه ندارد.
  neshan logo