عکس ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی، بین میدان جمهوری اسلامی و 2

موقعیت ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر فنی ادیب و همچنین میدان جمهوری اسلامی (دروازه تهران)، فست فود شاندرمن، آذر آسانسور، داروخانه شبانه روزی دکتر سیادت موسوی و بانک ملی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي

ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان امام خمینی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین میدان جمهوری اسلامی و 2 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی دوستی شقایق هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی، بین میدان جمهوری اسلامی و 2


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ميدان جمهوري اسلامي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جامي
  پنج رمضان، بین جامی و مهد
 • ایستگاه اتوبوس صمدیه لباف
  شهید صمدیه لباف، بین امین و طاهری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهداي ملکي
  شهیدان غربی، بین هاشم احمدی و ماهران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي ندارد.
  neshan logo