info
عکس ایستگاه اتوبوس قدمگاه
category

ایستگاه اتوبوس قدمگاه محله قدمگاه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قدمگاه

ایستگاه اتوبوس قدمگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله قدمگاه شیراز و خیابان قدمگاه شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله قدمگاه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ریحانه و همچنین کتابخانه عمومی قدمگاه، لبنیات سنتی تک، پخش کلاسیک، کافه روباستا و سراجی شورانگیز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قدمگاه شیراز

در شهر شیراز، محله قدمگاه ، ایستگاه اتوبوس قدمگاه شیراز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به انقلاب اسلامی، قدمگاه شرقی، بین قدمگاه 3 و 8 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قدمگاه شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امیرکبیر قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قدمگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نادر
  بلوار استقلال، نرسیده به انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه سرباز
  بلوار امیرکبیر، بین آبیاری و سرباز
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شوشتری
  بلوار استقلال، انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن
  میدان امام حسن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قدمگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قدمگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قدمگاه ندارد.
  neshan logo