info
عکس لوازم خانگی جی پلاس
category

لوازم خانگی جی پلاس محله زرهی - امیرکبیر، شیراز

فروشگاه لوازم خانگی

درباره‌ی لوازم خانگی جی پلاس

لوازم خانگی جی پلاس (فروشگاه لوازم خانگی) در محله زرهی - امیرکبیر شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لوازم خانگی در محله زرهی - امیرکبیر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین شیراز تخفیف، درمانگاه دندانپزشکی حکمت، بانک قرض الحسنه رسالت، فروشگاه دکوران و سرپرستی بیمه تعاون استان فارس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم خانگی جی پلاس شیراز

برای رفتن به فروشگاه لوازم خانگی جی پلاس شیراز باید به شهر شیراز، محله زرهی و بروید. شماره تلفن این فروشگاه 38314966 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه لوازم خانگی جی پلاس شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله زرهی است و مشتریان زیادی دارد. تفال، نمایندگی انحصاری دوو (شعبه ستارخان) و بازرگانی لوازم خانگی رسولی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی جی پلاس شیراز برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی جی پلاس شیراز مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک قوری قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه لوازم خانگی جی پلاس شیراز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه لوازم خانگی جی پلاس شیراز را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده لوازم خانگی جی پلاس واقع شده‌اند:

 • تفال
  عفیف‌آباد، عفیف آباد 22
 • نمایندگی انحصاری دوو (شعبه ستارخان)
  بلوار ستارخان، بین ستارخان 8 الف و عفیف‌آباد
 • بازرگانی لوازم خانگی رسولی
  بلوار امیرکبیر، 17، بین 17/4 و 17/6
 • فروشگاه آنلاین وحضوری تجهیزات آشپزخانه تکنامیو
  بلوار امیرکبیر، ٢١ ب امیرکبیر
 • لوازم خانگی جی پلاس
  بلوارباغ حوض، ابتدای بلوارباغ حوض
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خوشرو (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم خانگی جی پلاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم خانگی جی پلاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم خانگی جی پلاس ندارد.
  neshan logo