info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان سنگی
category

ایستگاه اتوبوس میدان سنگی شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان سنگی

ایستگاه اتوبوس میدان سنگی (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ هنر شیراز و مجتمع تجاری هامون و همچنین بیرون بر شهر غذا، دبنهامز، صرافی ستارخان، بادی اسپینر و فلکه سنگی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان سنگی شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس میدان سنگی شیراز است که در محله ستارخان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ستارخان، نرسیده به میدان بعثت(میدان سنگی) است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان سنگی شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی نیلوفر آبی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان سنگی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان سنگی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عفیف آباد
  بلوار بهشتی، قصردشت
 • ایستگاه اتوبوس 11 سرباز
  سرباز، بین 11 سرباز و شهید اعتمادی
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بلوار ستارخان، بین 12 ستارخان و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس سربازکوچه 2
  سرباز، بین 14 سرباز و سرباز 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان سنگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان سنگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان سنگی ندارد.
  neshan logo