info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان رسالت
category

ایستگاه اتوبوس خیابان رسالت محله کوی ملی راه، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان رسالت

ایستگاه اتوبوس خیابان رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ملی راه اهواز و خیابان زمرد واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی ملی راه اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین کلینیک دندانپزشکی لبخند، فروشگاه ورزشی دنیزاسپرت، پارک بهزادشهر، کافه آرکا و آراد مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان رسالت اهواز

ایستگاه اتوبوس خیابان رسالت اهواز در شهر اهواز، محله کوی ملی راه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در زمرد، بین مهران یک و مهران دو واقع شده است. ایستگاه اتوبوس خیابان رسالت اهواز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اهواز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس انی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملی راه2
  مهران، بین نیا و بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس پارک زیتون
  غربی پارک زیتون، بین شهید صالحپور و کمیل
 • ایستگاه اتوبوس فاز(4)2
  صیادی، بلوار عباس پور
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش یاسمین
  مهران، بین زهره و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان فیلسوف
  زیتون، بین دکتر شهید سیدحسین فاطمی و طهماسبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان رسالت ندارد.
  neshan logo