عکس ایستگاه اتوبوس لاوان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس لاوان (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین کیش و لاوان

موقعیت ایستگاه اتوبوس لاوان در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس لاوان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان آبادان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ توچال و همچنین املاک نفت، تهیه غذای بابک، کافه مارون، سوپر مارکت دیبا و خیاطی مرشدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاوان

در شهر تهران، محله شهرک نفت (البرز) خیابان آبادان، ایستگاه اتوبوس لاوان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین کیش و لاوان بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس لاوان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس تک - سیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاوان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین کیش و لاوان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کنگان
  ارتش، نخل، کنگان
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  ارتش، بلوار شاهد
 • ایستگاه اتوبوس نخل
  ارتش، بلوار شاهد، نخل
 • ایستگاه اتوبوس امام علی
  ولایت، بین ولایت دوم و ولایت یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاوان ندارد.
  neshan logo