info
عکس فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو
category

فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو محله کشاورز غربی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
2 رای

درباره‌ی فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو

فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان مصری واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ستاره ها، بیمارستان دندانپزشکی ۶۰۰ ارتش، موزه هنرهای معاصر تهران و مرکز خرید لاله و همچنین فروشگاه اتکا، بازارچه خود اشتغالی لاله، دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تامین اجتماعی، طباخی لاله و پانسیون (خوابگاه) دکتر فاطمی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو تهران

برای رفتن به فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو تهران باید به شهر تهران، محله کشاورز غربی و بروید. فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله کشاورز غربی است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه هنزا، فروشگاه زنجیره ای جامبو و شایان طب قرار دارند.

چطور به فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آمار قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو تهران ایستگاه مترو کارگر نیز قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر تصویری از فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه هنزا
  کارگر شمالی، فرصت شیرازی، بین جمالزاده و فرخنده
 • فروشگاه زنجیره ای جامبو
  بلوار کشاورز، حجاب، استاد آذریزدی (سوم)
 • شایان طب
  کارگر شمالی، نصرت، بین بهشت و ایزدی مقدم
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بلوار کشاورز، جمالزاده، بین سام و نصرت
 • شرکت تعاونی مصرف کارکنان بازرگانی
  دکتر فاطمی، بین رهی معیری و باباطاهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تانیش (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه اتکا شعبه شهید نامجو ندارد.
  neshan logo