info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشجو 31عکس ایستگاه اتوبوس دانشجو 31
category

ایستگاه اتوبوس دانشجو 31 محله دانشجو، مشهد

ایستگاه اتوبوس
4.5
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشجو 31

ایستگاه اتوبوس دانشجو 31 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشجو مشهد و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دانشجو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی طباخی دانش، حلیم نیشابوری دارچین، بوستان گلسا، ایستگاه اتوبوس دانشجو 30 و لاستیک حسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشجو 31 مشهد

ایستگاه اتوبوس دانشجو 31 مشهد در شهر مشهد، محله دانشجو و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانشجو قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دانشجو 31 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی ارس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشجو 31 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشجو 31 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهران 18
  بلوار دانش آموز، بلوار مهران
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 52
  بلوار معلم، ابراهیم فخرایی
 • ایستگاه اتوبوس دانشجو 15
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس مهران 22
  بلوار دانش آموز، بلوار مهران، بین مهران 22 و 24
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 45
  بلوار آموزگار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 28 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشجو 31 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 28 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشجو 31 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشجو 31 ندارد.
  neshan logo