info
عکس ایستگاه اتوبوس مهران 22عکس ایستگاه اتوبوس مهران 22
category

ایستگاه اتوبوس مهران 22 محله دانشجو، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهران 22

ایستگاه اتوبوس مهران 22 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشجو مشهد و بلوار مهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دانشجو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمیم، بوستان رضا، داروخانه، حسینیه ریزه خواران امام رضا (ع) و کترینگ آشپزخانه ایده آل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهران 22 مشهد

ایستگاه اتوبوس مهران 22 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله دانشجو پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانش آموز، بلوار مهران، بین مهران 22 و 24 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مهران 22 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی ارس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهران 22 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهران 22 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ادیب 5
  ادیب نیشابوری جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس دانشجو 15
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس مهران 14
  بلوار سید رضی، بلوار مهران، بین شیخ مفید و سید مرتضی
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 46
  بلوار آموزگار
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 44
  بلوار آموزگار، بین آموزگار 44 و آموزگار 46
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 28 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهران 22 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 28 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهران 22 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهران 22 ندارد.
  neshan logo