info
عکس ایستگاه اتوبوس مهران 23
category

ایستگاه اتوبوس مهران 23 محله دانشجو، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهران 23

ایستگاه اتوبوس مهران 23 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشجو مشهد و بلوار مهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دانشجو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان رضا، نانوایی برکت، حسینیه ریزه خواران امام رضا (ع)، کترینگ آشپزخانه ایده آل و شرکت نقشه برداری تراز مبنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهران 23 مشهد

ایستگاه اتوبوس مهران 23 مشهد در شهر مشهد، محله دانشجو و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار دانش آموز، بلوار مهران، بین مهران 21 و 23 بروید. ایستگاه اتوبوس مهران 23 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی ارس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مهران 23 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مهران 23

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403

  تابلو اتوبوس لای چندتا درخت مخفی شده😐


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهران 23 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معلم 53
  بلوار معلم، بین معلم 51 و قائم مقام فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس ادیب 5
  ادیب نیشابوری جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس دانشجو 15
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس مهران 14
  بلوار سید رضی، بلوار مهران، بین شیخ مفید و سید مرتضی
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 46
  بلوار آموزگار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 05 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهران 23 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 05 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهران 23 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهران 23 ندارد.
  neshan logo