info
عکس ایستگاه اتوبوس مهران 14
category

ایستگاه اتوبوس مهران 14 محله دانش آموز، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهران 14

ایستگاه اتوبوس مهران 14 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانش آموز مشهد و بلوار مهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله دانش آموز مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان مینا، گل فروشی آقای گل، کترینگ و غذای آماده فاخر، نانوایی سنگک و مدرسه توان خواهان شهید صیاد شیرازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهران 14 مشهد

ایستگاه اتوبوس مهران 14 مشهد در شهر مشهد، محله دانش آموز و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سید رضی، بلوار مهران، بین شیخ مفید و سید مرتضی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مهران 14 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهران 14 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهران 14 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 45
  بلوار آموزگار
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 22
  بلوار دانش آموز، بلوار فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس مهران 22
  بلوار دانش آموز، بلوار مهران، بین مهران 22 و 24
 • ایستگاه اتوبوس مهران 18
  بلوار دانش آموز، بلوار مهران
 • ایستگاه اتوبوس سازمان ترافیک
  (2.0)
  بلوار دانشجو، بلوار مهران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهران 14 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهران 14 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهران 14 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سید رضی، بلوار مهران، بین شیخ مفید و سید مرتضی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo