info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه

ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان زکریا رازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک ملی هوافضا، نمایشگاه موشکی نیروی هوا فضا سپاه و فروشگاه برنج وحبوبات شهنواز و همچنین پارکینگ 77، ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه پایانه آزادی و وسایل ورزشی پارک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه تهران، شهر تهران، محله شهرک دانشگاه تهران است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مطهری، زکریا رازی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس سفیر گشت روزبه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک دانشگاه تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  امام خمینی، بین دانشجو و شهرک دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس فاز شش
  امام خمینی، بین دانشگاه و ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک دانشگاه تخلیه ندارد.
  neshan logo