info
عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه محله دهم فروردین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروشگاه

ایستگاه اتوبوس فروشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله دهم فروردین تهران و خیابان شاه آبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله دهم فروردین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز هنر پردیس - سنگسر و روفرشی روناش و همچنین کارواش آژاکس نانو بخار آیت، فلافل طهرون، فروشگاه موبایل و لپ تاپ موبی تاپ، پوشاک احراجات و قنادی ساحل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه تهران

ایستگاه اتوبوس فروشگاه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دهم فروردین پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در نبرد شمالی، خسرو آبادی، شاه آبادی، بین ملک و برادران شیردم قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو نبرد است. همچنین شما می‌توانید آژانس سفیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نسترن
  پیروزی، برادران افراسیابی، بین ارغوان و شهرام
 • ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار
  نبرد شمالی، بین زورخانه شیر و غلامی
 • ایستگاه اتوبوس کوکاکولا
  پیروزی، بعد از جعفرنژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه ندارد.
  location استان تهران، تهران، نبرد شمالی، خسرو آبادی، شاه آبادی، بین ملک و برادران شیردم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo