info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید مخبری
category

ایستگاه اتوبوس شهید مخبری (محله پونک، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید مخبری

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید مخبری در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید مخبری (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید اشرفی و همچنین فست فود کابانی، کلینیک آتریسا، میاره، کارواش گلستان | عادل و باشگاه ورزشی جهان آرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید مخبری

در شهر تهران، محله پونک بزرگراه اشرفی اصفهانی، ایستگاه اتوبوس شهید مخبری قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع مخبری واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید مخبری عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس مهر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید مخبری و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید مخبری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع یاس
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بهار و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل، بین صدرا و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس گلها
  بزرگراه ستاری، میرزابابایی، بین سردار جنگل و گلها
 • ایستگاه اتوبوس گل تپه
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید مخبری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مخبری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید مخبری ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع مخبری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo